PL EN
SOCIAL MEDIA

Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes Nowe wydanie unikatowego kalendarza THINK BIG

UPC Biznes – dostawca cyfrowych rozwiązań dla biznesu i autor programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG – zaprosiło do współpracy znanego artystę, Andrzeja Pągowskiego oraz absolwentów warszawskiej ASP. Dzięki ich współpracy powstał ‘Calendar 2015 by Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes’, który ma inspirować polskich przedsiębiorców do działania i rozwoju. Sześć stron wspólnie stworzonego przez Pągowskiego i jego młodszych kolegów, kalendarza obrazuje inspirujące dla przedsiębiorców hasła: odwagę, myślenie poza schematami, globalną ekspansję, pasję do biznesu, mission possibile i równowagę.

THINK BIG, czyli program dla małych firm z globalnymi ambicjami, zainicjowany przez UPC Biznes, skierowany jest do właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać swoją działalność w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania, a jednocześnie kreatywnie łączą swoje pasje z działalnością biznesową. Hasło tegorocznej edycji konkursu – „We share your passion for business”, posłużyło jako bezpośrednia inspiracja do stworzenia kreacji artystycznej, nawiązującej do wizerunku programu, który mocno stawia na innowacyjne myślenie.

Już kolejny rok finansowo i merytorycznie wspieramy rozwój małych, działających w oparciu o kreatywne rozwiązania firm. To właśnie im dedykujemy „Calendar 2015 by Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes”. Chcielibyśmy, by kalendarz stał się inspiracją dla polskich przedsiębiorców do innowacyjności w biznesie. To wyjątkowe wydawnictwo, wydrukowane w limitowanym nakładzie przekażemy naszym wybranym partnerom i klientom. – mówi Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes.

II edycja konkursu THINK BIG, rozgrywającego się na przestrzeni września 2014 – lutego 2015 przyciągnęła zgłoszenia setek młodych przedsiębiorców z całej Polski, zainteresowanych zdobyciem zwycięskiego trofeum konkursu oraz dotarciem ze swoim innowacyjnym pomysłem na rozwój firmy do opinii publicznej i największych mentorów biznesu z kraju i zagranicy. Główną nagrodą w programie Think Big jest 40.000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami sektora innowacyjnego biznesu. W II etapie, trwającym od 26 listopada do stycznia 2015 zostanie wyłonionych 10 finalistów, którzy wezmą udział w wielkiej gali finałowej THINK BIG w lutym 2015.
Link do filmu o ‘Calendar 2015 by Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes: http://youtu.be/8LosSV4zdvY

Powrót