PL EN
SOCIAL MEDIA
III EDYCJA THINK BIG JUŻ WKRÓTCE
#1
#2
#3
#4
#5

We share your passion for business


O THINK BIG
WE SHARE YOUR PASSION FOR BUISNESS
 • Program dla małych firm z globalnymi ambicjami
 • Rozwijasz biznes w oparciu o innowacyjne technologie. Wcielasz w życie pionierskie pomysły. Wychodzisz poza schemat. Podziel się z nami globalnymi ambicjami i pasją do technologii, a my zainspirujemy nimi świat. Pomyśl Big.
 
 • Dlaczego?
 • W UPC Biznes rozumiemy, że prowadzenie firmy to coś więcej niż zwykła kalkulacja zysków i strat. Dodatkowe kryterium sukcesu obejmuje motywację i pasję do pracy w zgodzie z realizacją prywatnych potrzeb.
 
 • co?
 • Think Big to jeden z nielicznych konkursów w Polsce, którego adresatem są firmy, które działają już na rynku i mają konkretny pomysł na rozwój
 • Think Big to konkurs dedykowany wszystkim przedsiębiorcom z pasją i pomysłami, którzy chcą rozwijać swoją działalność poprzez innowacyjne technologie i rozwiązania.
 • Pokaż nam, że  chcesz i potrafisz myśleć „big” - wielowymiarowo, innowacyjnie, globalnie, odważnie i z rozmachem, a jednocześnie kreatywnie łączysz swoje pasje z działalnością biznesową.
 
 • Kiedy?
 • Pierwsza edycja konkursu wystartowała w październiku 2013 - wygrać w niej mógł każdy przedsiębiorca, prowadzący małą firmę, który przedstawił wykraczający poza przyjęte schematy, przełomowy, innowacyjny pomysł na rozwój swojej działalności.
 • W tym roku zasady są podobne! Do wygrania będzie 40 000 zł oraz dwie nagrody po 20 000 zł. Dodatkowo, każdy ze zwycięzców weźmie udział w sesjach mentorskich 1 na 1 z ekspertami UPC Biznes oraz praktykami biznesu, które nadadzą kierunek działaniom i zainspirują do globalnego rozwoju.
 
 • JAK?
 • Zapraszamy do rywalizacji o nowe warunki do rozwoju oraz finansowe i merytoryczne wparcie Twojego biznesu.
 • Wystarczy przesłać do nas zgłoszenie zawierające krótki opis dotychczasowej działalności wraz z konkretnym planem na jej rozwój oraz uzasadnieniem dlatego to Ciebie powinniśmy nagrodzić, za pośrednictwem formularza on-line dostępnego tutaj
 • Zwycięzcy zostaną zakwalifikowani do jednej z kategorii: Digital & Mobility, Upgrade your lifestyle lub Creative minds.
 • Startujemy już 9 września.
 • Masz czas na wypełnienie formularza do 7 listopada.
   

Regulamin konkursu


JURY


 • Łukasz Wejchert

  Założyciel firmy Dirlango

  Założyciel firmy Dirlango, której działalność skupia się na dostarczaniu rozwiązań wykorzystujących potencjał internetu mobilnego i nowych technologii. W jej portfolio znajdują się: aplikacja Justtag agregująca  karty lojalnościowe i kupoy rabatowe, Justtag WiFi – platforma WiFi zintegrowana z social media,  iTaxi – pierwsza polska aplikacja do zamawiania taksówek, a także w Virgin Mobile Polska.  W czerwcu 2014 spółka Dirlango stała się właścicielem agencji direct marketingu LeadR. Od lutego 2014 Łukasz Wejchert jest Członkiem RN Grupy Wirtualna Polska.  Wcześniej przez wiele lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu Grupy Onet.pl. Do 2011 r. związany był również z Telewizją TVN, gdzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Online.


 • Agnieszka Zawistowska

  Dyrektor UPC Biznes

  Jest dyrektorem UPC Biznes, organizatora konkursu dla małych firm z globalnymi ambicjami - Think Big. Realizuje dla UPC strategię sprzedaży usług dla małych firm (SOHO), rozwoju segmentów SME i wholesale. 15-letnie doświadczenie  zdobywała w wielu sektorach B2B od marketingu, przez dystrybucję, aż po telekomunikację. W pracy zawodowej stawia na niestandardowe pomysły i rozwiązania, które mogą zwiększyć potencjał cyfrowy polskich firm.


 • Andrzej Pągowski

  Artysta grafik, autor kreacji artystycznej Think Big

  Rysunku uczył się od samego mistrza, Waldemara Świerzego. Autor ponad 1200 plakatów wydanych drukiem od 1977 roku w Polsce i zagranicą, w tym plakatów do filmów m.in. A. Wajdy, K. Kieślowskiego, A. Holland i R. Polańskiego. Laureat licznych, prestiżowych nagród tj. Międzynarodowy Konkurs Plakatu Filmowego w Chicago czy Międzynarodowy Konkurs na Plakat Filmowy i Telewizyjny w Los Angeles. W 1989 roku rozpoczął pracę w reklamie, nie przerywając indywidualnej twórczości graficznej. Obecnie jest dyrektorem kreatywnym i właścicielem firmy KreacjaPro.


 • Arkadiusz Bąk

  Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

  Absolwent Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Ekonomii Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach. W Ministerstwie Gospodarki wiceminister Arkadiusz Bąk odpowiada m.in. za sprawy z zakresu e-gospodarki, w tym zagadnienia dotyczące rozwoju usług elektronicznych, kompetencji cyfrowych i e-podpisu.


 • Ramiro Lafarga Brollo

  Prezes Zarządu UPC Polska

  Od roku 2011 był Dyrektorem Zarządzającym operatora mobilnego 02 Słowacja, znacząco rozwinął firmę na przestrzeni ostatnich kilku lat, kładąc szczególny nacisk na jakość obsługi klientów. Poprzednio pełnił szereg funkcji zarządczych w obszarze marketingu i sprzedaży w Ameryce Południowej: od roku 2002 zajmował stanowiska kierownicze w Grupie Telefonica, w tym m.in. jako dyrektor sprzedaży w Telefonica Chile i Telefonica Sao Paulo (Brazylia), jak również jako dyrektor sprzedaży i obsługi klientów w Movistar Chile.


 • Roman Młodkowski

  Niezależny konsultant, manager, dziennikarz ekonomiczny

  Manager w mediach i dziennikarz biznesowy. Twórca, Redaktor Naczelny i Dyrektor TVN CNBC (2007 - 2013), wcześniej Szef Redakcji Biznesowej TVN24 (2011 - 2007). Laureat wielu nagród, między innymi Kisiela, Fikusa i Grand Press (2006). Absolwent Advanced Management Program IESE Business School i Nauk Politycznych UW. Autor licznych, wielokrotnie nagradzanych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu Firma.


 • Patrycja Gołos

  Dyrektor ds. Korporacyjnych i Polityki Publicznej UPC Polska

  Jest członkiem kadry zarządzającej UPC Polska, odpowiedzialna za działania w zakresie spraw korporacyjnych, polityki publicznej i regulacji. Posiada 15 letnie doświadczenie na rynku medialnym i telekomunikacyjnym. Od lat zaangażowana na rzecz  łączenia cyfrowego, promocji kompetencji cyfrowych, przedsiębiorczości oraz konkurencyjnej gospodarki. Patrycja Gołos jest wiceprezesem Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Reprezentuje interesy sektora kablowego w kontaktach z administracją publiczną, regulatorami, mediami i pozostałymi interesariuszami zaangażowanymi w rozwój cyfryzacji w Polsce.


 • Ryszard Petru

  Przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich, doradca marszałka województwa dolnośląskiego ds. gospodarczych. 

  W 2014 został powołany na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Solaris Bus & Coach. W latach ubiegłych pełnił funkcje partnera w firmie PwC, dyrektora w BRE Banku i PKO BP oraz głównego ekonomisty w Banku BPH. Pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym, gdzie zajmował się reformą finansów publicznych, polityką regionalną i klimatem inwestycyjnym. W latach 1997–2000 był doradcą Leszka Balcerowicza, ówczesnego wicepremiera i ministra finansów.


 • Bartłomiej Gola

  Partner zarządzający SpeedUp Group, Przedsiębiorca i innowator

  Przedsiębiorca i innowator. Studiował na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Po studiach związał się z branżą marketingową. Tam przeszedł wszystkie szczeble kariery aż do Partnera zarządzającego w BTL Group (udziałowiec i współtwórca) oraz TEQUILA Polska. Był twórcą Prezesem zarządu pierwszego polskiego Holdingu reklamowego INDIGITY SA. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych w dziedzinie marketingu i strategii biznesowych. Wieloletni Prezes Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.


 • Olga Kozierowska

  Inicjatorka promocji przedsiębiorczości kobiet, twórczyni projektu Sukces Pisany Szminką

  Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie zdobyte na rynkach europejskich w regionie środkowej i południowo-wschodniej Europy. Pracowała m.in. w GeoPost Group, Unilever Polska, Welbilt UK i KLM. W 2008 roku założyła własną firmę Sukces Pisany Szminką. Misją 'Sukcesu Pisany Szminką' jest inspirowanie kobiet do odważnych działań biznesowych, wsparcie i promocja ich przedsiębiorczości, pokazywanie, że niemożliwe staje się możliwe. Sukces Pisany Szminką jest pierwszą tego typu organizacją w Polsce.


 • Grzegorz Kiszluk

  Redaktor naczelny magazynu Brief

  Jeden z pionierów reklamy w Polsce. W latach 1991 – 1996 dyrektor działu mediów Publicis FCB i dyrektor generalny Optimedia Poland (1994 – 1996); 1996  - 1998 członek zarządu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy i pierwszy prezes rady nadzorczej spółki Polskie Badania Czytelnictwa. Od 1999 z-ca prezesa  zarządu, a od 2003 do 2005 r. prezes rady nadzorczej Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce (IAA). Pierwszy redaktor naczelny magazynu Impact. Od 1999 właściciel Wydawnictwa Reklamowego AdPress i redaktor naczelny pierwszego magazynu marketingu i sprzedaży Brief.


 • Artur Kurasiński

  Bloger, przedsiębiorca, założyciel i CEO GetFokus.com

  Przedsiębiorca skupiony na wspieraniu i inwestowaniu w projekty technologiczne na wczesnym etapie rozwoju. Mentor, bloger oraz aktywny komentator branżowy. Współtwórca cyklu spotkań Aula Polska oraz nagród Aulery.


 • Sander Vonk

  Dyrektor Liberty Global Ventures

  Odpowiedzialny za region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w Liberty Global Ventures, globalnym funduszu inwestycyjnym należącym do Liberty Global. Liberty Global Ventures ma unikalny dostęp do możliwości inwestycyjnych na wszystkich rynkach Liberty Global oraz możliwość wykorzystania środków operacyjnych na każdym etapie cyklu inwestycyjnego. Przez ostatnie 12 lat Sander Vonk pełnił szereg funkcji strategicznych związanych z wieloma aspektami rozwoju biznesu w grupie Liberty Global.


 • Dariusz Żuk

  Prezes i współtwórca Polski Przedsiębiorczej

  Polska Przedsiębiorcza posiada pierwszą systemową strategię wspierania przedsiębiorczości „Droga do Polski Przedsiębiorczej”, mającą na celu osiągnięcie przez Polskę do 2020 roku pozycji lidera w obszarze startupów oraz wykreowanie 3 polskich firm na skalę skype’a czy google’a. Prezes i współtwórca grupy produktów AIP realizujących strategię Polski Przedsiębiorczej. W skład powołanej grupy instytucji wchodzą takie organizacje jak Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (największa sieć AIP w Europie, 1500 startupów), AIP Seed Capital (43 inwestycje) oraz AIP Business Link (sieć najlepszych Globalnie 10 akceleratorów dla startupów). Założyciel Studenckiego Forum BCC. Laureat nagrody specjalnej Business Centre Club. Obecnie Minister Przedsiębiorczości w Gospodarczym Gabinecie Cieni BCC. Odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za kreowanie i promowanie przedsiębiorczości.


 • Michel Pilet

  Dyrektor B2B ds. Marketingu i Komunikacji w Liberty Global

  Michel jest Dyrektorem B2B ds. Marketingu i Komunikacji w Liberty Global. Jako pasjonat przedsiębiorczości, często bierze udział w biznesowych wydarzeniach w roli mentora. Sam wychowywał się w rodzinie, która prowadziła swój biznes i doświadczał wzloty i porażki związane z prowadzeniem firmy. Fanem cyfrowych technologii oraz sposobów w jaki obniżają bariery wejścia na rynek z nowym biznesem. Jest przekonany, że z czasem technologie te zasadniczo zmienią strukturę całej gospodarki.


 • Paweł Zielewski

  Redaktor pism Forbes i Pierwszy Milion

  Redaktor i publicysta polskiej edycji magazynu "Forbes" oraz redaktor prowadzący magazynu dla przedsiębiorczych "Pierwszy Milion". Przed dwa lata jednocześnie redaktor naczelny internetowego serwisu forbes.pl. W "Forbesie" od 8 lat. Wcześniej pracował m.in. jako dziennikarz i redaktor prowadzący dziennika "Puls Biznesu", dziennikarz "Gazety Wyborczej" czy "Życia Gospodarczego". Specjalizuje się w tematyce finansowej, bankowej  oraz wspieraniu przedsiębiorczości.


 • Christopher B. Coles

  Dyrektor Zarządzający Rynków Biznesowych w Liberty Global

  W ciągu swojej kariery zawodowej, Chris pełnił wiele funkcji w branży usług sieciowych – od startup-ów do wielonarodowych korporacji, w segmencie usług głosowych/danych/wideo, zarówno po stronie dostawców usług jak i dostarczycieli technologii. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Rynków Biznesowych w Liberty Global gdzie odpowiedzialny był za strategie, analizy, fuzje i akwizycje, zarządzanie produktami i działaniami operacyjnymi 12 spółek działających w 12 różnych krajach Europy. Poprzednio pełnił szereg funkcji w takich firmach jak HyperQuality, Myrio, Siemens i Cisco działając na globalnych rynkach gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż, marketing, rozwoju biznesu, finanse i rozwoju oprogramowania w Europie, Indiach i krajach dalekiego wschodu. Chris posiada dyplom z ekonomii i zarządzania biznesu oraz finansów Uniwersytetu Denver.


 • Bożena Lublińska-Kasprzak

  Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

  Absolwentka Wydziału Ekonomicznego UMCS w Lublinie oraz podyplomowych studiów z zakresu integracji europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada otwarty przewód doktorski na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Były ekspert Parlamentarnego Zespołu ds. Absorpcji Funduszy UE oraz międzynarodowych projektów doradczych. Autorka publikacji z wykorzystania funduszy europejskich. Od 2009 przewodniczy kapitule konkursu Polski Produkt Przyszłości. Od 2010 wchodzi w skład zarządu The European Network of Innovation Agencies (TAFTIE). W 2014 roku pełni funkcję Przewodniczącej TAFTIE.


NAGRODY
Na zwycięzców 2. edycji Think Big czekają nagrody pieniężne o wartości:
1x 40 000 zł
2x 20 000 zł
Dodatkowo, każdy ze zwycięzców weźmie udział w sesjach mentorskich 1 na 1 z ekspertami UPC Biznes oraz praktykami biznesu, które nadadzą kierunek działaniom i zainspirują do globalnego rozwoju.

NEWSY
 • Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy
 • Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy  2015-06-19 12:05:57
  Organizator programu THINK BIG dla małych firm z globalnymi ambicjami,  UPC Biznes, zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w otwartej sesji wykładów i mentoringu Think Big Academy. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca w godzinach 10:00 – 15:00 w ramach Warsaw Innovation Days, na terenie gmachu Politechniki Warszawskiej. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają prze
  WIĘCEJ
 • LUNA EMG ZWYCIĘZCĄ II EDYCJI PROGRAMU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW THINK BIG
 • LUNA EMG ZWYCIĘZCĄ II EDYCJI PROGRAMU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW THINK BIG  2015-02-09 16:53:56
  Luna EMG zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG, organizowanym przez UPC Biznes Podczas finału II edycji konkursu THINK BIG – „2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes” jury programu z grona najbardziej innowacyjnych projektów polskiego biznesu wybrało dziesięciu finalistów. W konkursie udzia?/span>
  WIĘCEJ
 • Wielkimi krokami zbliża się finał II edycji THINK BIG
 • Wielkimi krokami zbliża się finał II edycji THINK BIG  2015-01-27 11:06:59
  2015 THINK BIG Final & Inspiration Day by UPC Biznes  to nie tylko wydarzenie, podczas którego wyłonieni zostaną laureaci II edycji THINK BIG, ale także spotkanie innowatorów, dzień inspiracji pełen prelekcji ciekawych osobowości ze świata biznesu  i nowych mediów. Podczas eventu wystąpi m.in.
  • Janusz Kaniewski – jeden z najwyżej notowanych projek
   WIĘCEJ
 • Znani są finaliści II edycji THINK BIG UPC Biznes
 • Znani są finaliści II edycji THINK BIG UPC Biznes  2015-01-20 11:33:46

  Program dla innowacyjnych przedsiębiorców UPC  biznes na ostatniej prostej

  Znani są finaliści II edycji konkursu dla małych firm z globalnymi ambicjami - THINK BIG

  Warszawa, 12. stycznia br.: Znana jest finałowa dziesiątka przedsiębiorców, aspiru
  WIĘCEJ

 • Wielka dziesiątka Finalistów II edycji konkursu THINK BIG! 
 • Wielka dziesiątka Finalistów II edycji konkursu THINK BIG!   2015-01-08 20:32:02

  Z przyjemnością ogłaszamy, że do rywalizacji o główną nagrodę na scenie THINK BIG, 3 lutego w Warszawie staną:

   

  Bivrost

  Coder’s Lab

  eWejsciowki.pl

  Leia Display

  Lo Fi Robot

  WIĘCEJ

 • Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes Nowe wydanie unikatowego kalendarza THINK BIG
 • Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes Nowe wydanie unikatowego kalendarza THINK BIG  2014-12-23 12:58:23
  UPC Biznes - dostawca cyfrowych rozwiązań dla biznesu i autor programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG - zaprosiło do współpracy znanego artystę, Andrzeja Pągowskiego oraz absolwentów warszawskiej ASP. Dzięki ich współpracy powstał ‘Calendar 2015 by Andrzej Pągowski & young creatives for UPC Biznes’, który ma inspirować polskich przedsiębiorców do działa
  WIĘCEJ
 • Znamy półfinalistów II edycji programu THINK BIG
 • Znamy półfinalistów II edycji programu THINK BIG  2014-11-26 14:58:17
    Trwający od września tego roku program dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG wkroczył w kolejny etap. Dziś wyselekcjonowano 30 uczestników półfinału. Miło nam poinformować, że do półfinału konkursu THINK BIG zakwalifikowały się projekty: BikeMic Biotrem Europe – projekt wejścia naczyń i opakowań z otrąb pszennych na rynk
  WIĘCEJ
 • VZÓR na sukces dla polskich przedsiębiorców według THINK BIG UPC Biznes
 • VZÓR na sukces dla polskich przedsiębiorców według THINK BIG UPC Biznes  2014-11-06 14:54:50
  Polski retro design w kolejnej odsłonie kampanii programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG W kolejnym odcinku kampanii, promującej II edycję programu dla małych firm THINK BIG, jej organizator UPC Biznes podjął współpracę z Vzór - marką, powołaną do życia 2 lata temu w celu wskrzeszenia kultowego polskiego designu Romana Modzelewskiego. Film z udziałem J
  WIĘCEJ
 • Artysta w roli przedsiębiorcy, czyli Pągowski w nowej odsłonie kampanii filmowej THINK BIG - UPC Biznes
 • Artysta w roli przedsiębiorcy, czyli Pągowski w nowej odsłonie kampanii filmowej THINK BIG - UPC Biznes  2014-10-20 13:39:19
  Druga odsłona kampanii programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG Od dziś w Internecie i Telewizji Cyfrowej UPC obejrzeć można kolejny odcinek kampanii, prezentującej ideę II edycji programu dla firm THINK BIG organizowanego przez UPC Biznes. Założenia tegorocznej odsłony konkursu przedstawia cykl krótkich filmów z udziałem przedsiębiorców, którym bliskie
  WIĘCEJ
 • UPC Biznes w spotkaniu z nowoczesnymi przedsiębiorcami, czyli kampania "We share your passion for business"
 • UPC Biznes w spotkaniu z nowoczesnymi przedsiębiorcami, czyli kampania "We share your passion for business"  2014-09-25 13:36:45
  W nowej kampanii programu THINK BIG, UPC Biznes promuje twórców sukcesu najbardziej rozpoznawalnych młodych polskich firm na świecie. Dziś rusza kampania promująca drugą edycję programu dla przedsiębiorców THINK BIG, organizowanego przez UPC Biznes. Jej główną ideę ilustrować ma seria filmów, których bohaterami są przedsiębiorcy, wykraczający swoją
  WIĘCEJ
 • Pągowski w kreacji dla programu UPC Biznes - THINK BIG
 • Pągowski w kreacji dla programu UPC Biznes - THINK BIG  2014-09-18 12:05:46
  Organizowany przez UPC Biznes konkurs dla małych przedsiębiorców  z globalnymi ambicjami - THINK BIG - stał się inspiracją dla polskiego artysty grafika - Andrzeja Pągowskiego. Przygotowana przez niego kreacja jest artystycznym wyrazem idei programu i zostanie wykorzystana w jego kolejnych odsłonach. Druga edycja THINK BIG ruszyła tydzień temu, jej finał zaplanowany jest na sty
  WIĘCEJ
 • THINK BIG, czyli wsparcie UPC Biznes dla nowoczesnej przedsiębiorczości
 • THINK BIG, czyli wsparcie UPC Biznes dla nowoczesnej przedsiębiorczości  2014-09-09 10:17:14
  Rusza II edycja programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG Warszawa, 9 września br.: Dziś rusza II edycja THINK BIG - programu dla małych firm z globalnymi ambicjami, organizowanego przez UPC Biznes, dostawcę nowoczesnych cyfrowych rozwiązań dla firm - ultraszybkiego Internetu, telewizji i telefonii. Tegoroczna edycja THINK BIG, której hasło brzmi „We
  WIĘCEJ
 • Rusza STARTUP SPRINT b4 THINK BIG - wielka biznesowa rozgrzewka
 • Rusza STARTUP SPRINT b4 THINK BIG - wielka biznesowa rozgrzewka  2014-04-03 13:28:12
  W dniach 25 - 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się STARTUP SPRINT b4 THINK BIG.To 3- dniowe wydarzenie, podczas którego każdy, kto ma pomysł na biznes, będzie miał szansę go rozwinąć, skonsultować z mentorami oraz zainteresować nim inwestora. Tematami przewodnimi będą e-commerce, b2b, marketing oraz internet of things. Wydarzenie będzie rozgrzewką przed II edycją konkursu dla prze
  WIĘCEJ
 • IzzyBike zwycięzcą konkursu dla przedsiębiorców Think Big
 • IzzyBike zwycięzcą konkursu dla przedsiębiorców Think Big  2014-01-22 13:25:29
  Podczas Dnia Inspiracji, finałowego wydarzenia konkursu Think Big z grona dziesięciu finalistów jury wybrało projekty najbardziej innowacyjnego biznesu. W konkursie udział mogły wziąć firmy, które już aktywnie działają na rynku i przedstawiły wykraczający poza przyjęte schematy pomysł na rozwój działalności. Wręczono nagrodę główną w wysokości 40 000 zł i dwie nagrody po
  WIĘCEJ
 • UPC rozpędza polską gospodarkę i wspiera przedsiębiorczość
 • UPC rozpędza polską gospodarkę i wspiera przedsiębiorczość  2014-01-09 13:24:09
  UPC Biznes wspiera dynamiczny rozwój polskiego biznesu. Wczoraj operator udostępnił przedsiębiorcom najszybszy Internet - 300 Mb/s z uploadem 30 Mb/s, a już 22 stycznia rozda nagrody w pierwszej edycji konkursu dla małych firm z globalnymi ambicjami - Think Big. O zwycięstwo walczyć będzie dziesięciu finalistów, których lista została ogłoszona dzisiaj. Autor najbardziej innowacyjnego
  WIĘCEJ
 • Konkurs Think Big organizowany przez UPC Biznes już na półmetku
 • Konkurs Think Big organizowany przez UPC Biznes już na półmetku  2013-11-05 13:22:18
  Jeszcze tylko 2 tygodnie zostały na przesyłanie zgłoszeń w biznesowym konkursie dla małych firm z globalnymi ambicjami - Think Big organizowanym przez UPC Biznes. Do 18. listopada każdy przedsiębiorca może zgłosić swój pomysł na rozwój biznesu, niezależnie od tego w jakiej działa branży i czego on dotyczy. To konkurs, któremu przyświeca wyjątkowa na rynku idea, dlatego jurorzy
  WIĘCEJ
 • UPC Biznes napędza innowacje
 • UPC Biznes napędza innowacje  2013-10-10 13:19:57
  Dziś rusza konkurs „Think Big” dla małych firm z globalnymi ambicjami organizowany przez UPC Biznes, dostawcę elastycznych usług telekomunikacyjnych dla firm. Jest on dedykowany wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swoją działalność poprzez innowacyjne technologie i rozwiązania. Do zdobycia jest 40.000 złotych oraz wiedza i doświadczenie, które pomogą przekuć poten
  WIĘCEJ


PARTNERZY STRATEGICZNI
 
PATRONAT MEDIALNY
forbes biztokstrona_final_08_13_2_16 strona_final_08_13_2_17milionstrona_final_08_13_2_15observmspbloomberg

plakat3

KONTAKT
Ewa Sadowska ewa.sadowska@upc.pl twitter.com/ewa__s
Marlena Skolimowska marlena.skolimowska@upc.pl twitter.com/MarlenaSkolimow
SOCIAL MEDIA
Realizacja: