PL EN
SOCIAL MEDIA

Rusza STARTUP SPRINT b4 THINK BIG – wielka biznesowa rozgrzewka

W dniach 25 – 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się STARTUP SPRINT b4 THINK BIG.To 3- dniowe wydarzenie, podczas którego każdy, kto ma pomysł na biznes, będzie miał szansę go rozwinąć, skonsultować z mentorami oraz zainteresować nim inwestora. Tematami przewodnimi będą e-commerce, b2b, marketing oraz internet of things. Wydarzenie będzie rozgrzewką przed II edycją konkursu dla przedsiębiorców z globalnymi ambicjami – Think Big, którego pomysłodawcą jest UPC Biznes. Organizatorami STARTUP SPRINT b4 THINK BIG są UPC Biznes i SpeedUp Venture Capital Group przy wsparciu Grow Up Start Up.

STARTUP SPRINT b4 THINK BIG to trzydniowe warsztaty, podczas których uczestnicy pod okiem mentorów pracują nad pomysłami na biznes. Celem wydarzenia jest umożliwienie uczestnikom kontaktów z ekspertami z branży, z którą związany jest ich pomysł na biznes oraz zdobycie wiedzy przydatnej do zwiększenia sukcesu opracowywanego przedsięwzięcia. Co ważne, udział w wydarzeniu, poza osobami, które przychodzą tylko z pomysłem lub po to by przyłączyć się do jednego z zespołów, mogą wziąć również osoby, które pracują nad pomysłem, są w trakcie jego realizacji i również chcą skorzystać z wiedzy mentorów. Warunkiem ich udziału w finałowych prezentacjach jest zaprezentowanie postępu – tego, co w weekend udało im się wypracować.

‘Jesienią zeszłego roku zorganizowaliśmy pierwszą edycję konkursu Think Big dla małych firm, które już aktywnie działają na rynku i funkcjonują w rzeczywistości biznesowej. STARTUP SPRINT b4 THINK BIG to swego rodzaju trening przed zostaniem przedsiębiorcą i startem w drugiej edycji Think Big, a przy okazji zaproszenie do kreatywnego spędzenia weekendu.’ – powiedziała Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes. ‘UPC Biznes od lat dba i inwestuje w rozwój przedsiębiorczości w Polsce, a wyniki naszego programu Think Big jasno wskazują na to, że coraz więcej przedsiębiorców ma globalne aspiracje i odważniej wchodzi na rynek z autorskimi nieszablonowymi konceptami’.

Wśród mentorów STARTUP SPRINT b4 THINK BIG znajdą się m.in. Tomasz Czapliński – Prezes LMS Invest, funduszu specjalizującego się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw, Tomasz Grynkiewicz – szef serwisu biztok.pl, Artur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca, Marcin Fejfer – SpeedUp Venture Capital Group, Adam Jesionkiewicz – designer i przedsiębiorca skupiony na biznesach reklamowych i nowych technologiach, Dariusz Kobyłecki – Kierownik Produktów Biznesowych w UPC Biznes, Szymon Kubicki – inżynier energoelektronik, współtwórca Zenmakers.co.
Wkrótce do wydarzenia dołączą kolejni mentorzy.

Wydarzeniem Partnerskim STARTUP SPRINT b4 THINK BIG jest Startup Nation, który odbędzie się w tym samym miejscu, czyli na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 28. kwietnia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Johan Gorecki, założyciel i prezes Globe Forum – organizacji, która skupia innowatorów, inwestorów, międzynarodowe korporacje i przedsiębiorców z całej Europy. W swojej karierze współpracował między innymi z twórcami Skype. Więcej informacji: http://growupstartup.pl/

Zapraszamy zdolnych, przedsiębiorczych i kreatywnych!
Do udziału w STARTUP SPRINT b4 THINK BIG zapraszamy m.in. deweloperów, sprzedawców, marketerów i designerów. Wystarczy zarejestrować się na http://thinkbig.evenea.pl/ Uczestnicy, oprócz wiedzy i doświadczenia, które mogą pomóc przekuć startup w rzeczywisty sukces będą mogli zdobyć także szereg innych nagród. Udział w StartUp Sprint jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Program wydarzenia oraz szczegóły o STARTUP SPRINT b4 THINK BIG: http://thinkbig.startupsprint.org/#about

Patronem wydarzeń STARTUP SPRINT b4 THINK BIG oraz STARTUP NATION jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Powrót