PL EN
SOCIAL MEDIA

Warsaw Innovation Days z THINK BIG Academy

Organizator programu THINK BIG dla małych firm z globalnymi ambicjami,  UPC Biznes, zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w otwartej sesji wykładów i mentoringu Think Big Academy. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca w godzinach 10:00 – 15:00 w ramach Warsaw Innovation Days, na terenie gmachu Politechniki Warszawskiej. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają przedstawicieli kreatywnych branż, m.in.: design, nowe technologie, kultura czy marketing.

 

Wykłady poruszające tematykę rozwoju małej, innowacyjnej działalności  – w tym zagadnienia z dziedziny relacji inwestorskich, ekspansji biznesu na globalne rynki czy sprzedaży b2b zostaną poprowadzone przez reprezentantów najlepszych instytucji otoczenia innowacyjnego biznesu – SpeedUp Venture Capital Group i PARP. Ich wkład merytoryczny w wydarzenie zwieńczy sesja szkoleniowa, połączona z dyskusją z uczestnikami wydarzenia. Każdy przedsiębiorca będzie mógł zweryfikować swój pomysł, porozmawiać z mentorami z branży oraz zainteresować swoim projektem inwestora.

Zaproszenie Think Big Academy 17.06

By wziąć udział w THINK BIG Academy należy do 14 czerwca przesłać na adres aleksandra.felczak@primopr.pl wiadomość zawierającą imię i nazwisko uczestnika, nazwę i adres prowadzonej firmy i obszar działalności przedsiębiorstwa. W odpowiedzi zwrotnej otrzymamy potwierdzenie uczestnictwa wraz z programem dnia i prośbą o potwierdzenie udziału w wybranych panelach. Liczba miejsc jest ograniczona – zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia zostanie także do 10 czerwca opublikowany na profilu UPC Biznes. Think Big. na Facebooku.

Szczegóły wydarzenia:  www.facebook.com/UPCbiznes
Termin: 17 czerwca
Miejsce: Strefa THINK BIG Academy – namiot przed gmachem głównym Politechniki Warszawskiej

 

Powrót